Obserwatorzy

sobota, 27 października 2012

Zima :3

Dziś wstałam o 9 leżałam w łóżku pograłam trochę na telefonie w grę POU . Potem spojrzałam co tam na fejsie i pierwszy post " śnieg <3 " drugi trzeci za pierwszym razem nie dowierzałam. Musiałam się przekonać zeszłam z mojej antresoli i spojrzałam przez okno i rzeczywiście. Chciałam iść znowu spać ale jednak pojechałam po czapkę i rękawiczki więc pożegnałam się ze spaniem. Pojechałam do złotych tarasow potem do apteki a potem do sklepu . Wróciłam była godzina 11 napiłam się herbatki i posiedziałam trochę na necie do 14. O 14 zrobiłam zdjęcia. Dziś jadę do koleżanki na noc więc muszę się przyszykować tak więc już się nie rozpisuję daje tylko zdjęcia oczywiście wykonane prze  zemnie.
Widok przez szybę 

I jaa
Pozdrawiam miłej zimowej jesienni :**

niedziela, 7 października 2012

Hallowen się zbliża !!



Hejo jak wiecie/nie wiecie nie długo hallowen!
Dziś się trochę pobawiłam w programach graficznych i to mi się udało zmalować ;).
Mam nadzieję ,że się podoba.
Ja zombi zielone oczy , szara cera , krew , napis ,zmieniony kolor włosów
(czas wykonania 30 minut )
Czarownica czerwone oczy , szara cera , pajęczyn.
Tu jest trochę na swetrze pusto ale ok :p 
( czas wykonania 5 min)
Skomentujecie?

niedziela, 23 września 2012

Zdięcia

Dzisiaj nie robiłam nic wyjątkowego byłam z koleżanką w sklepiku i na lodach.
Po powrocię zrobiłam sobie zdjęcia o to one:
Jej ale fryzurka wygląda jak bym miała czerwone oczy :D
Grzyweczka *-*
Taniec
 
It's okey

Kocham *-*

I mój dzisiejszy poranny nie ogar ...


wtorek, 18 września 2012

Kociak *_*

Hejo ponieważ mój tata jest weterynarzem ja widzę czesto małe kociaki pieski itp. 
Czasem je wycieram ogrzewam.
Dziś nacykałam kociakowi fociaki *-*
Jak coś on się świeżo urodził i na zdjęciach ma 20 minut życia dopiero!
Kotek z mamusią 
 Dejzunia zapatrzona xd.
 Ja z kociakiem
Kotek :]
 Tu widać jaki jest malutki 
<3

poniedziałek, 17 września 2012

Różne fotki

Dziś mam dla was kilka zdjęć. Bardziej na zdjęciu podobam wam się jak jest sam portret czy jak jestem całą.Ja bardzo lubię portrety a wy?Na ostatnich zdjęciach jestem z sunią na przechowaniu jest to młody owczarek niemiecki.Mam nadzieję że fotki wam się podobają ;]Wiem że może niektóre zdjęcia są dziwne ale bardzo lubię bawić się z psami i aż nie mogę się powstrzymać.


Tu słodziutko
Te zdjęcie jest robione inną funkcją w aparacie mi się jakość bardzo podoba a Migusia zapozowałą <3.
W różach
Masaż

A to sweet focia xd 
Ulubione

Lubicie psy?

sobota, 8 września 2012

Moje marzenia

Dziś obchodzę moje imieniny a więc pokaże wam o czym najbardziej marze od dłuższego czasu :]
1. Basset
Zdjęcie mówi " Czyż nie jestem słodki ". Marze o nim z dwa lata.
2. Huśtawka do pokoju
Kocham się huśtać bujać i tym podobne. 
Mogę nawet 4 godziny się bujać BUJU -BUJU :].
3. Bluzka z wąsem 

Podążanie za trendami - to co kocham.
4. Dom na hawajachh

Pełen wypas hawaje kojarzą mi się najlepiej jak mogą. Dwa dni wypoczynku tam zmieniło by moje życie .
5. 1000 obserwatorów

Kto nie marzy o tej cudnej liczbie 1000 ? Chyba najlepsze co się może wydarzyć.
[obrazek z jakiegoś bloga]
To chyba na tyle ale mam milion marzeń te są tylko takie podstawowe.
____________________________

poniedziałek, 3 września 2012

Bransoletki

Gdy miałam 10 lat moją pasją było tworzenie biżuterii.
Każda wolna chwila poświęcana nawlekaniu koralików każda złotówka na koraliki.
Zrobiłam tak około 100 rzeczy naszyjniki, bransoletki, breloczki i tego typu.
O to kilka wybranych :





  Gwarancja że sama zrobiłam
Tu także.
Mam dużo więcej tych rzeczy ale ciągle robię jedno myślę o drugim ;]
Chcecie abym codziennie pokazywała wam w co byłam ubrana?

niedziela, 2 września 2012

Moje znaki szczególne

Dziś trochę o tym jak łatwo poznać że na zdjęciu jestem ja ;]
Mam charakterystyczne blond włosy
Blisko obok kącika oka mam pieprzyk.
Praktycznie zawsze noszę mój zegarek - czarny zwykły do większości pasuję.
Są jeszcze inne rzeczy ale te są chyba najważniejsze.

Strój galowy

Dziś kilka fotek mojego stroju galowego.
Są to : buty firmy Agaxy , Spódniczka z H&M a koszula sklepik.
Tą spódniczkę oraz te buty zakładam na rozpoczęcie.
Kilka zdjęć
Buty- sandałki
Koszula z znaczkiem
 A wy macie już strój ?
Co dziś robiłam?
Odpoczywałam.
Huśtałam się na hamaku, odpoczywałam na fotelu i leżałam ;]
Robiłam też inne rzeczy ale mam za dużo zdjęć a to najważniejsze.
Ubrałam się już któryś raz w ten komplet.
Jest to fajna fioletowa spódniczka bombka oraz biały podkoszulek na ramiączkach.
Stylizacja jest bardzo bardzo wygodna i pasuję na lato.
Tu ochrona przed słońcem.

 Na wygodnym fotelu
Całość
Portret
:S
 < co się patrzysz ?>
 Na hamaku. 
A wy co robicie w ostatni dzień wakacji?